Result

Search
status division boxer w-l-d last 3 result opponent w-l-d last 3 rating match
super featherweight Diane Xerri 0-0-0 Claire Sammut 3-5-0
Malta National Champoionship
status division boxer w-l-d last 3 result opponent w-l-d last 3 rating match
middleweight Thomas Piccirillo 7-0-1 UD Adam Amkhadov 7-1-0
super welterweight Said Rahimi 11-4-0 NC Haro Matevosyan 10-0-0
cruiserweight Rad Rashid 18-8-0 KO Artur Mann 17-1-0
middleweight Jay Spencer 11-2-0 UD Jama Saidi 17-1-0
middleweight Alexander Pavlov 10-1-0 MD Vincenzo Gualtieri 15-0-0
BDB German Title
middleweight Marten Arsumanjan 10-1-1 TKO Bjoern Schicke 16-1-1
EBU-EU Title
super welterweight Howard Cospolite 18-8-3 UD Jack Culcay 28-4-0
WBO International Title
status division boxer w-l-d last 3 result opponent w-l-d last 3 rating match
featherweight Akbar Delsoz 1-1-0 UD Lutfullah Mamozai 0-1-0
2nd Round Boxing Championship
light flyweight Atiqullah Ibrahimi 0-1-0 UD Said Ahmad Sadat 1-0-0
2nd Round Boxing Championship
status division boxer w-l-d last 3 result opponent w-l-d last 3 rating match
bantamweight Zulina Munoz 51-3-2 TKO Valeria Perez 12-8-0
WBC International
Julio Cesar Olvera Rodriguez 5-2-0 KO Sergio Granados 2-2-1
super flyweight Daniela Viridiana Flores 4-0-0 TKO Erika Rodriguez Vilchis 2-2-0
status division boxer w-l-d last 3 result opponent w-l-d last 3 rating match
welterweight Ornella Domini 15-2-0 MD Szilvia Szabados 19-18-0
EBU
status division boxer w-l-d last 3 result opponent w-l-d last 3 rating match
super flyweight Nicola Hopewell 1-0-0 KO Anita Addy 0-1-0
PBC International Silver
middleweight Paul Peers 7-4-0 KO Milton Arauz 10-3-0
PBC International
heavyweight Lee Kellett 10-12-2 TKO Nuhu Azuma 9-4-0
PBC International Silver
super welterweight Callum Pearson 6-1-0 SD Daniel Aduku 11-3-1
PBC International
status division boxer w-l-d last 3 result opponent w-l-d last 3 rating match
lightweight Matti Koota 3-0-1 TKO Serhii Makarenko 2-8-0
middleweight Juha Aunola 0-1-0 PTS Maksym Drobotenko 1-0-0
super middleweight Antti Aunola 1-0-1 Draw Aleksey Shteplyuk 1-16-2
status division boxer w-l-d last 3 result opponent w-l-d last 3 rating match
super middleweight Ufuk Temur 12-0-0 UD Ericles Torres Marin 20-13-1
GBU Intercontinental Title
light heavyweight Kenan Penjic 1-2-0 UD Ilies Iyyas 6-1-0
heavyweight Fadil Pasalic 1-23-0 TKO Ali Kiydin 7-0-0
lightweight Denisa Cicoova 3-5-0 UD Naomi Mannes 3-0-0
status division boxer w-l-d last 3 result opponent w-l-d last 3 rating match
light heavyweight Tim Robin Lihaug 19-4-0 UD Vartan Avetisyan 18-3-1
WBF World Title
cruiserweight Simen Nysaether 10-0-0 UD Petar Mrvalj 8-12-0
super middleweight Anders Eggan 7-0-0 UD Michal Gazdik 6-4-0
super welterweight Aron Jahnsen 0-1-0 SD Henri Ademaj 1-0-0
status division boxer w-l-d last 3 result opponent w-l-d last 3 rating match
Agustina Belén Rojas 5-0-0 UD María lucrecia Garibotto 0-1-0